Tabela i wyniki meczów A klasy gr. II w sezonie 2015/16 

 

 
LpNazwa drużynyMeczePkt.Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. LKS GRÓD Wiślica 13 36 42 21
2. ŚWIT Ćmielów 13 30 37 18
3. LZS Samborzec 13 28 44 15
4. BASZTA Rytwiany 13 27 38 18
5. AGRICOLA ŁONIÓW 13 22 27 26
6. OKS Opatów 13 19 24 25
7. NIDZICA Dobiesławice 13 18 25 27
8. ZORZA TEMPO Pacanów 13 16 34 40
9. SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce 13 14 19 34
10. UKS BAĆKOWICE 13 13 20 32
11. GKS GÓRNO 13 12 15 21
12. ALIT II Ożarów 13 10 24 34
13. JAWORNIK Gorzków 13 9 26 44
14. ZRYW Zbigniewice 13 8 12 32
 
 

Terminarz spotkań dla Sandomierz: Klasa A " Kl.A Gr.II seniorów" Grupa 2

 

 
Kolejka 1
Gród Wiślica   1 — 0   GKS Górno Sb 22 SIE 17:00  
Świt Ćmielów   5 — 1   Zorza Tempo Pacanów Sb 22 SIE 17:00  
Jawornik Gorzków   2 — 6   LZS Samborzec Nd 23 SIE 13:00  
Alit II Ożarów   5 — 2   Spartakus II Daleszyce Nd 23 SIE 17:00  
Baszta Rytwiany   4 — 2   Nidzica Dobiesławice Nd 23 SIE 17:00  
Agricola Łoniów   4 — 2   OKS Opatów Nd 23 SIE 17:00  
UKS Baćkowice   0 — 2   Zryw Zbigniewice Nd 23 SIE 17:00  
Kolejka 2
Spartakus II Daleszyce   0 — 7   Zorza Tempo Pacanów Sb 29 SIE 17:00  
LZS Samborzec   6 — 0   Świt Ćmielów Sb 29 SIE 17:00  
Alit II Ożarów   2 — 4   Baszta Rytwiany Sb 29 SIE 17:00  
Zryw Zbigniewice   2 — 1   Jawornik Gorzków Nd 30 SIE 15:00  
GKS Górno   1 — 3   UKS Baćkowice Nd 30 SIE 15:00  
OKS Opatów   1 — 3   Gród Wiślica Nd 30 SIE 15:00  
Nidzica Dobiesławice   0 — 1   Agricola Łoniów Nd 30 SIE 15:00  
Kolejka 3
Świt Ćmielów   2 — 0   Zryw Zbigniewice Sb WRZ 15:00  
Agricola Łoniów   2 — 1   Alit II Ożarów Sb WRZ 16:00  
Gród Wiślica   5 — 3   Nidzica Dobiesławice Nd WRZ 15:00  
UKS Baćkowice   3 — 2   OKS Opatów Nd WRZ 15:00  
Jawornik Gorzków   1 — 1   GKS Górno Nd WRZ 15:00  
Baszta Rytwiany   1 — 0   Spartakus II Daleszyce Nd WRZ 16:00  
Zorza Tempo Pacanów   1 — 3   LZS Samborzec Nd WRZ 16:00  
Kolejka 4
Alit II Ożarów   3 — 4   Gród Wiślica Sb 12 WRZ 15:00  
Spartakus II Daleszyce   1 — 1   LZS Samborzec Sb 12 WRZ 16:30  
Zryw Zbigniewice   0 — 2   Zorza Tempo Pacanów Nd 13 WRZ 15:00  
GKS Górno   0 — 2   Świt Ćmielów Nd 13 WRZ 15:00  
OKS Opatów   4 — 2   Jawornik Gorzków Nd 13 WRZ 15:00  
Nidzica Dobiesławice   6 — 1   UKS Baćkowice Nd 13 WRZ 15:00  
Baszta Rytwiany   3 — 3   Agricola Łoniów Nd 13 WRZ 15:00  
Kolejka 5
Zorza Tempo Pacanów   5 — 2   GKS Górno Sb 19 WRZ 10:00  
UKS Baćkowice   3 — 0   Alit II Ożarów Sb 19 WRZ 15:00  
Agricola Łoniów   1 — 1   Spartakus II Daleszyce Nd 20 WRZ 15:00  
Gród Wiślica   1 — 0   Baszta Rytwiany Nd 20 WRZ 15:00  
Jawornik Gorzków   0 — 2   Nidzica Dobiesławice Nd 20 WRZ 15:00  
LZS Samborzec   8 — 0   Zryw Zbigniewice Nd 20 WRZ 15:00  
Świt Ćmielów   2 — 0   OKS Opatów Nd 20 WRZ 15:00  
Kolejka 6
GKS Górno   0 — 2   LZS Samborzec Nd 27 WRZ 15:00  
OKS Opatów   4 — 0   Zorza Tempo Pacanów Nd 27 WRZ 15:00  
Baszta Rytwiany   5 — 0   UKS Baćkowice Nd 27 WRZ 15:00  
Agricola Łoniów   0 — 2   Gród Wiślica Nd 27 WRZ 15:00  
Spartakus II Daleszyce   5 — 3   Zryw Zbigniewice Nd 27 WRZ 16:00  
Alit II Ożarów   1 — 1   Jawornik Gorzków Sb 14 LIS 12:00  
Nidzica Dobiesławice   1 — 5   Świt Ćmielów Nd 15 LIS 12:00  
Kolejka 7
Świt Ćmielów   3 — 1   Alit II Ożarów Sb PAŹ 13:00  
Gród Wiślica   5 — 1   Spartakus II Daleszyce Nd PAŹ 15:00  
UKS Baćkowice   1 — 2   Agricola Łoniów Nd PAŹ 15:00  
Jawornik Gorzków   3 — 7   Baszta Rytwiany Nd PAŹ 15:00  
Zorza Tempo Pacanów   4 — 2   Nidzica Dobiesławice Nd PAŹ 15:00  
LZS Samborzec   4 — 1   OKS Opatów Nd PAŹ 15:00  
Zryw Zbigniewice   1 — 1   GKS Górno Nd PAŹ 15:00  
Kolejka 8
Alit II Ożarów   3 — 4   Zorza Tempo Pacanów Sb 10 PAŹ 15:00  
Spartakus II Daleszyce   0 — 1   GKS Górno Nd 11 PAŹ 15:00  
OKS Opatów   3 — 1   Zryw Zbigniewice Nd 11 PAŹ 15:00  
Nidzica Dobiesławice   2 — 0   LZS Samborzec Nd 11 PAŹ 15:00  
Baszta Rytwiany   3 — 0   Świt Ćmielów Nd 11 PAŹ 15:00  
Agricola Łoniów   9 — 1   Jawornik Gorzków Nd 11 PAŹ 15:00  
Gród Wiślica   4 — 2   UKS Baćkowice Nd 11 PAŹ 15:00  
Kolejka 9
Świt Ćmielów   7 — 0   Agricola Łoniów Sb 17 PAŹ 14:00  
Zorza Tempo Pacanów   1 — 4   Baszta Rytwiany Nd 18 PAŹ 14:00  
GKS Górno   1 — 2   OKS Opatów Nd 18 PAŹ 14:00  
UKS Baćkowice   2 — 3   Spartakus II Daleszyce Nd 15 LIS 11:00  
Jawornik Gorzków   2 — 4   Gród Wiślica Nd 22 LIS 11:00  
LZS Samborzec   0 — 1   Alit II Ożarów Nd 22 LIS 11:00  
Zryw Zbigniewice   0 — 1   Nidzica Dobiesławice Nd 22 LIS 11:00  
Kolejka 10
Alit II Ożarów   4 — 2   Zryw Zbigniewice Sb 24 PAŹ 14:00  
Baszta Rytwiany   1 — 3   LZS Samborzec Nd 25 PAŹ 11:00  
Nidzica Dobiesławice   0 — 1   GKS Górno Nd 25 PAŹ 13:00  
Gród Wiślica   1 — 3   Świt Ćmielów Nd 25 PAŹ 13:00  
UKS Baćkowice   1 — 1   Jawornik Gorzków Nd 25 PAŹ 13:00  
Agricola Łoniów   2 — 2   Zorza Tempo Pacanów Nd 25 PAŹ 13:15  
Spartakus II Daleszyce   0 — 1   OKS Opatów Nd 25 PAŹ 14:00  
Kolejka 11
Świt Ćmielów   2 — 1   UKS Baćkowice Sb 31 PAŹ 13:00  
Zorza Tempo Pacanów   2 — 6   Gród Wiślica Sb 31 PAŹ 13:00  
GKS Górno   5 — 1   Alit II Ożarów Sb 31 PAŹ 13:00  
Jawornik Gorzków   1 — 3   Spartakus II Daleszyce Sb 31 PAŹ 13:30  
LZS Samborzec   5 — 1   Agricola Łoniów Sb 31 PAŹ 13:30  
Zryw Zbigniewice   0 — 3   Baszta Rytwiany Sb 31 PAŹ 13:30  
OKS Opatów   1 — 3   Nidzica Dobiesławice Sb 31 PAŹ 13:30  
Kolejka 12
Alit II Ożarów   0 — 1   OKS Opatów Sb LIS 13:00  
Spartakus II Daleszyce   3 — 0   Nidzica Dobiesławice Nd LIS 13:00  
Baszta Rytwiany   1 — 1   GKS Górno Nd LIS 13:00  
Agricola Łoniów   0 — 0   Zryw Zbigniewice Nd LIS 13:00  
Gród Wiślica   4 — 3   LZS Samborzec Nd LIS 13:00  
UKS Baćkowice   2 — 1   Zorza Tempo Pacanów Nd LIS 13:00  
Jawornik Gorzków   4 — 0   Świt Ćmielów Nd LIS 13:00  
Kolejka 13
Świt Ćmielów   6 — 0   Spartakus II Daleszyce Śr 11 LIS 12:00  
Zorza Tempo Pacanów   4 — 7   Jawornik Gorzków Śr 11 LIS 12:00  
Zryw Zbigniewice   1 — 2   Gród Wiślica Śr 11 LIS 12:00  
GKS Górno   1 — 2   Agricola Łoniów Śr 11 LIS 12:00  
OKS Opatów   2 — 2   Baszta Rytwiany Śr 11 LIS 12:00  
Nidzica Dobiesławice   3 — 2   Alit II Ożarów Śr 11 LIS 12:00  
LZS Samborzec   3 — 1   UKS Baćkowice Śr 11 LIS 13:00  
Kolejka 14
LZS Samborzec    —    Jawornik Gorzków Sb 26 MAR 11:00  
Spartakus II Daleszyce    —    Alit II Ożarów Sb 26 MAR 11:00  
Nidzica Dobiesławice    —    Baszta Rytwiany Sb 26 MAR 11:00  
OKS Opatów    —    Agricola Łoniów Sb 26 MAR 11:00  
Zryw Zbigniewice    —    UKS Baćkowice Sb 26 MAR 11:00  
GKS Górno    —    Gród Wiślica Sb 26 MAR 11:00  
Zorza Tempo Pacanów    —    Świt Ćmielów Sb 26 MAR 11:00  
Kolejka 15
Zorza Tempo Pacanów    —    Spartakus II Daleszyce Nd KWI 15:00  
Świt Ćmielów    —    LZS Samborzec Nd KWI 15:00  
Jawornik Gorzków    —    Zryw Zbigniewice Nd KWI 15:00  
UKS Baćkowice    —    GKS Górno Nd KWI 15:00  
Gród Wiślica    —    OKS Opatów Nd KWI 15:00  
Agricola Łoniów    —    Nidzica Dobiesławice Nd KWI 15:00  
Baszta Rytwiany    —    Alit II Ożarów Nd KWI 15:00  
Kolejka 16
Spartakus II Daleszyce    —    Baszta Rytwiany Nd 10 KWI 15:00  
Alit II Ożarów    —    Agricola Łoniów Nd 10 KWI 15:00  
Nidzica Dobiesławice    —    Gród Wiślica Nd 10 KWI 15:00  
OKS Opatów    —    UKS Baćkowice Nd 10 KWI 15:00  
GKS Górno    —    Jawornik Gorzków Nd 10 KWI 15:00  
LZS Samborzec    —    Zorza Tempo Pacanów Nd 10 KWI 15:00  
Zryw Zbigniewice    —    Świt Ćmielów Nd 10 KWI 15:00  
Kolejka 17
LZS Samborzec    —    Spartakus II Daleszyce Nd 17 KWI 15:00  
Zorza Tempo Pacanów    —    Zryw Zbigniewice Nd 17 KWI 15:00  
Świt Ćmielów    —    GKS Górno Nd 17 KWI 15:00  
Jawornik Gorzków    —    OKS Opatów Nd 17 KWI 15:00  
UKS Baćkowice    —    Nidzica Dobiesławice Nd 17 KWI 15:00  
Agricola Łoniów    —    Baszta Rytwiany Nd 17 KWI 15:00  
Gród Wiślica    —    Alit II Ożarów Nd 17 KWI 15:00  
Kolejka 18
Spartakus II Daleszyce    —    Agricola Łoniów Nd 24 KWI 15:00  
Baszta Rytwiany    —    Gród Wiślica Nd 24 KWI 15:00  
Alit II Ożarów    —    UKS Baćkowice Nd 24 KWI 15:00  
Nidzica Dobiesławice    —    Jawornik Gorzków Nd 24 KWI 15:00  
GKS Górno    —    Zorza Tempo Pacanów Nd 24 KWI 15:00  
Zryw Zbigniewice    —    LZS Samborzec Nd 24 KWI 15:00  
OKS Opatów    —    Świt Ćmielów Nd 24 KWI 15:00  
Kolejka 19
Zryw Zbigniewice    —    Spartakus II Daleszyce Nd MAJ 15:00  
LZS Samborzec    —    GKS Górno Nd MAJ 15:00  
Zorza Tempo Pacanów    —    OKS Opatów Nd MAJ 15:00  
Świt Ćmielów    —    Nidzica Dobiesławice Nd MAJ 15:00  
UKS Baćkowice    —    Baszta Rytwiany Nd MAJ 15:00  
Gród Wiślica    —    Agricola Łoniów Nd MAJ 15:00  
Jawornik Gorzków    —    Alit II Ożarów Nd MAJ 15:00  
Kolejka 20
Spartakus II Daleszyce    —    Gród Wiślica Nd MAJ 15:00  
Agricola Łoniów    —    UKS Baćkowice Nd MAJ 15:00  
Baszta Rytwiany    —    Jawornik Gorzków Nd MAJ 15:00  
Nidzica Dobiesławice    —    Zorza Tempo Pacanów Nd MAJ 15:00  
OKS Opatów    —    LZS Samborzec Nd MAJ 15:00  
GKS Górno    —    Zryw Zbigniewice Nd MAJ 15:00  
Alit II Ożarów    —    Świt Ćmielów Nd MAJ 15:00  
Kolejka 21
GKS Górno    —    Spartakus II Daleszyce Nd 15 MAJ 15:00  
Zryw Zbigniewice    —    OKS Opatów Nd 15 MAJ 15:00  
LZS Samborzec    —    Nidzica Dobiesławice Nd 15 MAJ 15:00  
Świt Ćmielów    —    Baszta Rytwiany Nd 15 MAJ 15:00  
Jawornik Gorzków    —    Agricola Łoniów Nd 15 MAJ 15:00  
UKS Baćkowice    —    Gród Wiślica Nd 15 MAJ 15:00  
Zorza Tempo Pacanów    —    Alit II Ożarów Nd 15 MAJ 15:00  
Kolejka 22
Spartakus II Daleszyce    —    UKS Baćkowice Nd 22 MAJ 15:00  
Gród Wiślica    —    Jawornik Gorzków Nd 22 MAJ 15:00  
Baszta Rytwiany    —    Zorza Tempo Pacanów Nd 22 MAJ 15:00  
Alit II Ożarów    —    LZS Samborzec Nd 22 MAJ 15:00  
Nidzica Dobiesławice    —    Zryw Zbigniewice Nd 22 MAJ 15:00  
OKS Opatów    —    GKS Górno Nd 22 MAJ 15:00  
Agricola Łoniów    —    Świt Ćmielów Nd 22 MAJ 15:00  
Kolejka 23
OKS Opatów    —    Spartakus II Daleszyce Cz 26 MAJ 17:30  
GKS Górno    —    Nidzica Dobiesławice Cz 26 MAJ 17:30  
LZS Samborzec    —    Baszta Rytwiany Cz 26 MAJ 17:30  
Zorza Tempo Pacanów    —    Agricola Łoniów Cz 26 MAJ 17:30  
Świt Ćmielów    —    Gród Wiślica Cz 26 MAJ 17:30  
Jawornik Gorzków    —    UKS Baćkowice Cz 26 MAJ 17:30  
Zryw Zbigniewice    —    Alit II Ożarów Cz 26 MAJ 17:30  
Kolejka 24
Spartakus II Daleszyce    —    Jawornik Gorzków Nd 29 MAJ 15:00  
UKS Baćkowice    —    Świt Ćmielów Nd 29 MAJ 15:00  
Gród Wiślica    —    Zorza Tempo Pacanów Nd 29 MAJ 15:00  
Agricola Łoniów    —    LZS Samborzec Nd 29 MAJ 15:00  
Baszta Rytwiany    —    Zryw Zbigniewice Nd 29 MAJ 15:00  
Alit II Ożarów    —    GKS Górno Nd 29 MAJ 15:00  
Nidzica Dobiesławice    —    OKS Opatów Nd 29 MAJ 15:00  
Kolejka 25
Nidzica Dobiesławice    —    Spartakus II Daleszyce Nd CZE 15:00  
OKS Opatów    —    Alit II Ożarów Nd CZE 15:00  
GKS Górno    —    Baszta Rytwiany Nd CZE 15:00  
Zryw Zbigniewice    —    Agricola Łoniów Nd CZE 15:00  
Zorza Tempo Pacanów    —    UKS Baćkowice Nd CZE 15:00  
Świt Ćmielów    —    Jawornik Gorzków Nd CZE 15:00  
LZS Samborzec    —    Gród Wiślica Nd CZE 17:00  
Kolejka 26
Spartakus II Daleszyce    —    Świt Ćmielów Sb 11 CZE 15:00  
Jawornik Gorzków    —    Zorza Tempo Pacanów Sb 11 CZE 15:00  
UKS Baćkowice    —    LZS Samborzec Sb 11 CZE 15:00  
Gród Wiślica    —    Zryw Zbigniewice Sb 11 CZE 15:00  
Agricola Łoniów    —    GKS Górno Sb 11 CZE 15:00  
Baszta Rytwiany    —    OKS Opatów Sb 11 CZE 15:00  
Alit II Ożarów    —    Nidzica Dobiesławice Sb 11 CZE 15:00