W niedzielę 3 marca 2013 r. odbył się sparing seniorów Zorzy z zespołem Baszta Rytwiany (A-klasa). Mecz zakończył się remisem 3:3, bramki dla naszego klubu zdobyli: Nawrot K., Zaród M. i Kapek K.
Mecz w pierwszej połowie był wyrównany i toczył się głównie w środkowej strefie boiska. Obydwa zespoły stworzyły sobie sytuacje bramkowe, lecz brakowało "zimnej" krwi pod brakami. Po przerwie w obydwu zespołach trenerzy przeprowadzili zmiany w składach. Mecz zrobił się bardziej otwarty i zaczęły podać bramki.
Był to bardzo wartościowy sparing z dobrym zespołem z wyższej klasy rozgrywkowej.

Skład Zorzy: Kubat - Marcinek M., Kopacki M., Kondek, Kucharski (Gumuła) - Kapek (Kajderowicz), Moździeż (Augustyn), Wojtyś, Dziedzic, Nawrot (Poniewierski), Zaród

źródło: baszta.net.pl